KARMA 5N1K

NE ?

Karma Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurulduğu günden bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarını uygun Rulo Etiket üretmektedir.

NEREDE ?

Karma Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul’un Zeytinburnu İlçesinin, Topkapı Semtinde 2. Matbaacılar Sitesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne aynı lokasyonda müşterilerine hizmet vermektedir.

NE ZAMAN ?

Karma Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1997 yılından bugüne sektörde hizmet vermektedir.

NEDEN ?

Karma Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurulduğundan bugüne kadar müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Ürün kalitesinden  asla ödün vermeyen firmamız ürünlerini müşterilerine Karma Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi garantisiyle vermektedir.

NASIL ?

Üretim aşamasında kullanmış olduğu tüm ham maddeler sektörde kullanılan en kaliteli ve seçkin ürünler olup, tüm ham maddelerin sertifikaları, ISO Belgeleri, kalite derecelendirme belgeleri mevcut olup; Kaliteli ham maddeyi, sektörün tanınmış ustalarının becerileriyle işlemekte böylece müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

KİM ?

Karma Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1997 yılında Yusuf YÜKSEL ve Turgay YÜKSEL tarafından kurulmuştur.

KARMA ETİKET LTD. ŞTİ.

Karma Etiket olarak 1997’den beri en iyi bildiğimiz işi yapıyor Rulo Etiket üretiyoruz. Siz de doğrudan üreticiden fiyat alma avantajını yakalamak için bizimle iletişime geçin.

Her sektöre uygun toptan ve perakende etiket imalatımızla rulo etikette öncü firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hızlı, ekonomik ve kaliteli etiket çözümlerimizle ihtiyacınıza uygun etiketler üretiyoruz.

Ürün görseli ve grafik çalışmanızı gönderin biz yapalım. Ücretsiz kargo, sınırsız renk ve boyut seçenekleri ile müşteri memnuniyeti garantisi.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda garantili ve sözleşmeli etiket üretimi yapıyoruz.

Web sitemizde yer alan tüm ürün görselleri tarafımıza aittir. Türkiye’de ilk defa Karma Etiket olarak kendi üretimimiz olan etiketlerimizi internette sergiliyoruz.

KARMA ETİKET | RULO ETİKETİN USTASI

Videoyu oynat